Elena Rutkowska i Zespół Cygańskie Czary

24 stycznia 2013 r. (czwartek), godz. 18:30
Sala Koncertowa FKWL w Łomży, ul. Nowa 2

W programie: najwspanialsze utwory cygańskie w wykonaniu europejskich gwiazd estrady romskiej

W programie zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie. Oryginalna uroda artystów zespołu "Cygańskie Czary" i ich interpretacja utworów gwarantują niezapomniane przeżycia, wspaniałą zabawę i oraz bezgraniczną miłość do cygańskiej muzyki.

Solistką zespołu "Cygańskie Czary" jest gwiazda muzyki romskiej ELENA RUTKOWSKA.

Utalentowana aktorka o wielkich zdolnościach interpretacyjnych i muzycznych. Elena jest absolwentką Akademii Teatralnej w Kijowie. Pomimo, że w Polsce mieszka od kilku lat ma duży dorobek artystyczny i zdobyła sympatię widzów i słuchaczy. Zasłynęła z dramatycznej roli w serialu "Pitbull", gdzie była partnerką głównego bohatera filmu Andrzeja Grabowskiego. Widzowie także docenili brawurowo zagraną charakterystyczną rolę w serialu "Lokatorzy". Aktorka jest dobrze znana bywalcom warszawskiego teatru "Buffo".Muzyczno-taneczne show pełne orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco. Elena Rutkowska gwiazda muzyki romskiej, zaprosiła do współpracy najlepszych w Polsce i Europie muzyków.