Chopiniana

Ceny biletów od 10 zł do 25 zł

CENY BILETÓW:
- bilet normalny 25 zł
- bilet specjalny normalny 10 zł - przysługuje uczniom i studentom do 25 roku życia (bilet ważny z dokumentem uprawniającym do zniżki)
- bilet ulgowy 20 zł - przysługuje emerytom, rencistom, posiadaczom odznaki "Zasłużony działacz kultury" oraz nauczycielom szkół muzycznych (bilet ważny z dokumentem uprawniającym do zniżki)
- bilet rodzinny: cena biletu dla osoby dorosłej – 20 zł, cena biletu dla dziecka – 10zł
- bilet dla posiadacza Karty Dużej Rodziny: cena biletu dla osoby dorosłej – 20 zł, cena biletu dla dziecka – 10 zł (bilet ważny z dokumentem uprawniającym do zniżki)

NAO MIENO
Nao Mieno urodziła się 29 listopada 1994 roku w Hyogo w Japonii. Ukończyła Tokyo University of the Arts oraz Tokyo University of Arts Graduate School. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu Bronisławy Kawalli.
Jest zwyciężczynią wielu konkursów pianistycznych, między innymi II nagrody na PTNA Piano Competition, Grand prix na Sengawa Piano Audition, I nagrody na Chopin International Piano Competition ASIA.
Koncertuje na całym świecie od Japonii i Tajwanu aż po Austrię i Polskę. Najczęściej jednak koncertuje w Japonii, grając recitale między innymi w takich salach jak: La Folle Journée Tokyo, Nippon Foundation, All Chopin Recital in Hyogo Prefecture Citizens’ Hall. W Polsce wykonała recital w 100. rocznicę ustanowienia relacji dyplomatycznych pomiędzy Polską i Japonią.
Występowała z wieloma znakomitymi orkiestrami, wśród których są: Japan Philharmonic Orchestra, Tokyo Symphony Orchestra, Nishinomiya Symphony Orchestra oraz Hyogo Prefectural Nishinomiya High School Orchestra.
Uczestniczyła w kursach mistrzowskich 18th Hamamatsu International Piano Academy oraz 1st Chopin International Master Class. Współpracowała z takimi profesorami jak: Hiroshi Arimori, Chiharu Sakai, Sumiko Ikeda, Syuji Tanaka.