Buenos Aires Tango Show

ANDRES MARTORELL (URUGWAJ) – śpiew
ULA WOJTKOWIAK – tango
FERNANDO DE LUTIIS (ARGENTYNA) – tango

W programie: światowe przeboje tangowe w nowych aranżacjach i interpretacjach

Ceny biletów od 10 zł do 30 zł

- bilet normalny - 30 zł
- bilet ulgowy - 20 zł (przysługuje dla uczniów, studentów, emerytów i rencistów)
- bilet rodzinny - 20 zł dla osoby dorosłej, 10 zł dla dziecka
- Karta Dużej Rodziny - 20 zł dla osoby dorosłej, 10 zł dla dziecka

KRZYSZTOF JAKUB KOZAKIEWICZ
Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. W. Lutosławskiego w Białymstoku. Ukończył z wyróżnieniem dyrygenturę symfoniczno-operową w klasie profesora Marka Pijarowskiego na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. W czerwcu 2012 roku poprowadził Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Narodowej w ramach swojego koncertu dyplomowego. W 2006 roku wziął udział w Międzynarodowym Kursie Muzycznym w Szczecinie prowadzonym przez Jana Miłosza Zarzyckiego. Był najmłodszym uczestnikiem V Międzynarodowego Przeglądu Młodych Dyrygentów im. W. Lutosławskiego w Białymstoku (2011).
Jako dyrygent zadebiutował w wieku 17 lat na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej, prowadząc wykonanie nagrodzonego na VIII Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim „Uczniowskie Forum Muzyczne” utworu, dyrygując założoną przez siebie młodzieżową orkiestrą „Ad hoc”. Był również jednym z dyrygentów orkiestry szkolnej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie. Współpracował z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Świętokrzyskiej, łomżyńską Filharmonią Kameralną, Filharmonią Sudecką, Filharmonią Szczecińską, Filharmonią Koszalińską, Polską Filharmonią Bałtycką, Operą i Filharmonią Podlaską oraz Polską Orkiestrą „Sinfonia Iuventus”. Współpracuje również jako asystent z Teatrem Wielkim Operą Narodową przy baletach “Tristan” i “Dziadek do orzechów”. Krzysztof Jakub Kozakiewicz koncertował z takimi artystami jak: Katarzyna Duda, Tomasz Strahl, Paweł Gusnar, Łukasz Długosz, Paweł Kowalski,Maciej Frąckiewicz, Rafał Grząka, Rafał Kuropaczewski, Joanna Freszel, Krzysztof Grzybowski, Wojciech Mrozek czy Rafał Łuszczewski. W 2013 r. Asystował przy produkcji “Napoju miłosnego” G. Donizettiego współtworzonego przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina i Warszawską Operę Kameralną.  W grudniu 2013 r. brał udział w kursach mistrzowskich prowadzonych przez Gabriela Chmurę. W sezonie 2013/14 artysta odbył rezydencję w Filharmonii Świętokrzyskiej im. O. Kolberga w Kielcach w ramach zainicjowanego przez Instytut Muzyki i Tańca programu „Dyrygent – rezydent”.
Od wielu lat Krzysztof Kozakiewicz prowadzi również działalność edukacyjną.
Od stycznia 2016 roku Krzysztof Jakub Kozakiewicz pełni funkcję kierownika artystycznego i dyrygenta Suwalskiej Orkiestry Kameralnej.

BUENOS AIRES TANGO SHOW jest programem składającym się z największych hitów tangowych świata - stanowi muzyczny przewodnik po różnych gatunkach tanga na świecie. Wszystko to okraszone wspaniałym wokalem Andresa Martorella (Urugwaj) i pokazami tancerzy - mistrzów tanga - Uli Wojtkowiak i partnerującego jej Fernando de Lutiisa (Argentyna). Tango Attack to zespół poświęcający całą swoją uwagę tangu we wszelkich jego przejawach. W skład jego wchodzą: Piotr Malicki - gitary, Grzegorz Bożewicz - bandoneon i Hadrian Tabęcki - fortepian i klawisze.